Product was successfully added to your shopping cart.

Erphamol Syrup

Quick Overview

Komposisi
Paracetamol 120 mg / 5 ml

Indikasi
Meringankan rasa sakit kepala, sakit gigi dan menurunkan demam pada anak.

Kemasan
Btl @ 60 ml
[profiler]
Memory usage: real: 12845056, emalloc: 12653624
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem